WIADOMOŚCI:

polski deutsch

Workshop Sölden w dniach 26 marca do 29 marca 2020 - nowe zasady delegowania

Szanowni Państwo,

z ogromną przykrością zawiadamiamy, iż ze względu na coronavirusa jesteśmy zmuszeni odwołać nasz workshop w Sölden, który miał się odbyć w dniach 26 – 29 marca 2020 r. Austria podjęła decyzję zakończenia sezonu narciarskiego i zamknięcia hoteli z dniem 16 marca 2020r. Uważamy, iż była to decyzja słuszna. Życzymy Państwu zdrowia i wyrażamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa w przyszłym roku.

Z poważaniem

Barbara Dzierwa

Vorstandsvorsitzende/Prezes Zarządu

 

 

Szanowni Państwo

 

    Z przyjemnością informujemy, iż tradycyjnie i w tym sezonie zimowym przygotowujemy szkolenie/workshop, w połączeniu ze sportami zimowymi (narciarstwo i snowboard), na który serdecznie zapraszamy. Tym razem wybraliśmy dla Państwa Sölden/Austria, miejscowość tworzącą w latach 2014/2015 kulisę dla akcji „Spectre” – kolejnych przygód James`a Bonda.

 

        Program seminarium obejmuje aktualną tematykę gospodarczą i prawną w zakresie działalności gospodarczej polskich przedsiębiorstw na terenie Niemiec i Holandii, przede wszystkim po zmianie Dyrektywy 96/71/EG dotyczącej delegowania pracowników oraz zmiany Rozporządzenia (WE) Nr 883/2004 o Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego, jak również wzmacnianie konkurencyjności przedsiębiorstwa za pomocą innowacyjnych rozwiązań. To jedynie kilka z wielu pytań, na które znajdziecie Państwo odpowiedź podczas szkolenia. Mimo obszernej tematyki, program workshopu został przygotowany w ten sposób, iż zajęcia merytoryczne nie kolidują z możliwością wykorzystania możliwości uprawiania wszelkich tradycyjnych i nowych sportów zimowych.

             

       Sölden – to znana Państwu stacja narciarska w dolinie Ötztal. Sölden po nakręceniu filmu „Spectre” przeżywa rozkwit – tereny narciarskie znacznie poszerzono, modernizując gondole i wyciągi narciarskie. Jedną z większych atrakcji Sölden jest restauracja „ice Q” na szczycie Gaislachkogel (ok. 3.000 m), która wraz z kolejką gondolową tworzyła scenerię dla James`a Bonda.

 

         Wybrany przez nas na miejsce spotkania hotel Hotel Central Alpine Luxury Life (www.central-soelden.com) to hotel pięciogwiazdkowy, cieszący się sławą jednego z najlepszych hoteli w Alpach.

           

         Na uczestników seminarium czeka także interesujący program ramowy, m. in. „Quiz”, zawody narciarskie o puchar Polskiej Izby Gospodarczej w Niemczech, jak również zwiedzanie ciekawej instalacji „James Bond” znajdującej się na szczycie Gaislachkogel. Do zawodów narciarskich przygotowywała będzie Ingrid Salvenmoser, która również je poprowadzi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

       W koncepcji workshopu przewidziano udział jedynie dla ok. 20 uczestników (nie uwzględniając osób towarzyszących), umożliwiając im tym samym intensywne zajęcia oraz osobisty kontakt z prelegentami, pozwalający na poruszenie indywidualnych spraw.

 

Wykłady odbędą się w j. polskim, a materiały konferencyjne zostaną przygotowane w przejrzystej formie.

 

       Koszt szkolenia wynosi dla Członków Polskiej Izby Gospodarczej w Niemczech oraz Polskiej Izby Handlowej w Holandii w pokoju jednoosobowym EUR 1.350,00 (netto); w pokoju dwuosobowym (2 osoby w jednym pokoju) EUR 1.150,00 (netto) od osoby. Dla pozostałych uczestników: w pokoju jednoosobowym EUR 1.550,00 (netto) w pokoju dwuosobowym j.w. – EUR 1.350,00 (netto) natomiast koszt osoby towarzyszącej dla Członków Izb wynosi EUR 1.000,00 (netto), a dla pozostałych uczestników – EUR 1.250,00 (netto). Opłata pokrywa koszty noclegu wraz ze śniadaniem i obiadokolacją, wszelkiego rodzaju imprezy, tzn. „Quiz” i zawody narciarskie, wstęp do museum „James Bond”, jak również „mały poczęstunek” przed wszystkimi zajęciami merytorycznymi oraz materiały seminaryjne dla uczestników workshopu.

 

Przypominamy: Profesjonaliści jeżdżą w kasku i goglach.

 

       Poniżej znajduje się program oraz formularz zgłoszeniowy. Ze względu na konieczność dokonania wiążącej rezerwacji hotelu, osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie zgłoszenia do dnia 20 marca 2020 r.

 

Serdecznie zapraszam

 

Z poważaniem

Barbara Dzierwa

Vorstandsvorsitzende/Prezes Zarządu

 

Polnische Wirtschaftskammer in Deutschland e.V.

Polska Izba Gospodarcza w Niemczech

Kennedydamm 5

40476 Düsseldorf

 

Tel.+ 49(0)211-497 69 98 10

Fax +49(0)211-497 69 98 99

E-Mail: office@pwdorg.org

www.pwdorg.org

pliki do pobrania


NEWSLETTER

SZUKAJ W SERWISIE

KURSY WALUT NBP

USD / PLN4,3467
EUR / PLN4,6888
CHF / PLN4,7154
GBP / PLN5,3385
AKTUALNA TABELA KURSÓW KUPNA I SPRZEDAŻY NBP »